ВО "Свобода"

ENG

20 червня
На зібранні правління ОСББ "Довіра" херсонський депутат-свободівець отримав високу оцінку своєї діяльности
На зібранні правління ОСББ "Довіра" херсонський депутат-свободівець отримав високу оцінку своєї діяльности

20 червня 2018 року депутат Херсонської міської ради від ВО "Свобода" Віталій Урбанський на запрошення голови правління ОСББ "Довіра" Антоніни Волощук відвідав зібрання членів правління будинку. У ході проведення зборів правління відзначило депутатську роботу молодого свободівця з вирішення їхніх проблем.

За сприяння Департаменту ЖКГ Херсонської міської ради, активної роботи комунальних підприємств та підрядних організацій були вирішені проблеми мешканців щодо відсутности міжбудинкового освітлення території та проблема пошкодженої покрівлі будинку. Були проведені капітальні ремонти з відновлення освітлення території та повної заміни покрівлі будинку.

"Головна наша функція як депутатів міської ради ‒ тримати постійний зв'язок з містянами та через органи місцевого самоврядування вирішувати їхні проблеми. Дуже радію, коли мені вдається за допомогою депутатських важелів вирішити проблеми херсонців. Це мій рідний IV Таврійський мікрорайон, де я особисто бачу також і зусилля мешканців ОСББ "Довіра" в поліпшені благоустрою нашого мікрорайону. Зокрема, мешканці будинку активно займаються висадкою дерев, впорядкуванням дитячого майданчику, доглядають за чистотою території тощо. Вони одні з небагатьох ОСББ, які своїм прикладом дієвого патріотизму показують, що Україна починається саме з власної території", - наголосив у своєму виступі Віталій Урбанський.

Прес-служба Херсонської обласної організації ВО "Свобода"