ВО "Свобода"

ENG

6 червня
У Херсоні депутати-свободівці підтримали звернення до патріярха Варфоломія щодо помісної церкви
У Херсоні депутати-свободівці підтримали звернення до патріярха Варфоломія щодо помісної церкви

6 червня 2018 року фракція ВО "Свобода" у Херсонській міській раді підтримала звернення до Вселенського патріярха Варфоломія щодо створення помісної церкви в Україні.

"Беручи до уваги останні події, що склалися в державі, Україна переживає особливий етап своєї історії. Рішуче розірвавши з комуністичним минулим, ми сплачуємо занадто дорогу ціну за нашу самостійність.

Українці віддали тисячі життів за незалежність своєї держави, виборюючи суверенітет не тільки географічний, але й духовний. За ці роки багатомільйонна нація усвідомила себе самостійним і гідним народом, неодноразово демонструючи це в боротьбі з ворогами нашої державності, нашої історії, нашої мови і духовності.

Уклінно просимо вас підтримати бажання українців мати свою власну Церкву, яку б визнавали всі православні церкви світу. Ми стоїмо на сторожі дотримання прав і свободи совісті всіх релігійних конфесій і деномінацій", ‒ ідеться у зверненні.

"Свободівці вкотре продемонстрували свою позицію ‒ в Україні має бути помісна церква, а Московський патріярхат має бути заборонено як агентуру Кремля під час війни з Росією", ‒ наголосив депутат-свободівець Євген Матковський.

Прес-служба ВО "Свобода"