ВО "Свобода"

ENG

15 травня
У Херсоні свободівці підтримали Всеукраїнську акцію "Ні ‒ виборам за законом Януковича!"
У Херсоні свободівці підтримали Всеукраїнську акцію "Ні ‒ виборам за законом Януковича!"

15 травня 2018 року херсонські свободівці підтримали Всеукраїнську акцію за виборчу реформу з вимогою скасувати виборчий закон Януковича та запровадити пропорційну систему з відкритими списками.

Учасники акції вимагали у народних депутатів від Херсонщини ухвалити новий закон про вибори в Верховну Раду України. Основними гаслами були: "Ні ‒ брехні політикам!", "Адмінресурс та гречка ‒ в минуле!", "Мажоритарка ‒ нечесна на вході, неефективна на виході".

"Усім є зрозумілим, що нинішня пропорційно-мажоритарна виборча система потребує кардинальних змін. Мажоритарка ‒ це механізм потрапляння до Верховної Ради нечесних на руку депутатів, які перед виборами підкуповують виборців на окрузі. Звичайно, всі вони є бізнесменами, а в бізнесі, яка є головна складова? Правильно! Прибуток. То як будуть голосувати ці мажоритарні депутати? Правильно! Для відпрацювання вкладених в округ грошей, плюс отримати ще й прибуток зі своєї депутатської діяльності. Тому ми і вимагаємо негайно запровадити нову виборчу реформу і прибрати мажоритарну складову виборчої системи", ‒ зазначив у своєму виступі голова Херсонської обласної організації ВО "Свобода", Олег Гаврилко.

Прес-служба ВО "Свобода"