ВО "Свобода"

ENG

16 березня
Херсонські депутати-свободівці провели прийом громадян у наметі
Херсонські депутати-свободівці провели прийом громадян у наметі

16 березня 2018 року в Херсоні з метою підвищення ефективності роботи депутатської фракції ВО "Свобода" у міській міськраді були встановлені вуличні намети-приймальні. Ініціаторами такої акції були депутати міської ради Олександр Ложичев і Євген Матковський, а також депутат Дніпровської районної у місті ради Володимир Шумейко. Активну участь у роботі приймальні брали також їхні помічники-консультанти.

За підсумками прийому вдалося з'ясувати, що найбільше людей хвилює стан доріг у місті, розвиток інфраструктури, мізерні заробітні плати, пенсії та захмарні комунальні тарифи, встановлені олігархічними кланами при цинічному сприянні чинної влади. Наводився приклад олігархічного свавілля у м. Херсоні, зі сторони ПАТ "Херсонобленегро", власниками якого є великий російський бізнес. Маючи статус приватного підприємства, ця компанія активно тероризує своєю діяльністю органи місцевого самоврядування та громаду міста в цілому.

Херсонцям активно роз'яснювалася позиція ВО "Свобода" щодо націоналізації стратегічних енергетичних підприємств. Як зазначили депутати-свободівці, це один із першочергових кроків, який буде реалізовано при приході націоналістів до влади в Україні.

Загалом було поставлено на обговорення актуальні та болючі питання стосовно проблем міста та держави. Із громадою депутати проаналізували останні події в Україні та роз'яснили бачення ВО "Свобода" на ці проблеми.

Депутати-свободівці зафіксували скарги та пропозиції від громадян та подякували їм за активну участь у роботі приймальні, підтримку та докорінне розуміння проблем, які зараз є в Україні.

Прес-служба Херсонської обласної організації ВО "Свобода"