ВО "Свобода"

ENG

9 березня
Свободівці Херсонщини відзначили 204-річчя Тараса Шевченка
Свободівці Херсонщини відзначили 204-річчя Тараса Шевченка

9 березня 2018 року в Херсоні у сквері імені Тараса Шевченка до 204 річниці народження Кобзаря відбулося урочисте вшанування великого патріота та національного героя України. Біля пам'ятника Шевченку, вкритого синьо-жовтими квітами, зібралися сотні херсонців. Вшанувати видатного українця прийшло багато свободівців, зокрема депутати міської ради Віталій Урбанський та Олександр Ложичев, районних рад Володимир Шумейко та Дмитро Дрозд.

У своїй промові голова обласної організації ВО "Свобода" Олег Гаврилко зазначив: "Видатна творчість Тараса, як і все його життя, були насичені незламним українським духом, любов'ю до багатостраждальної України. Навіть сотні років потому "Кобзар" вражає своєї актуальністю і лишається символом української нації. Саме його натхненні заповіти та бачення розвитку майбутнього України закладені у свободівську "Програмі захисту українців".

Не залишились осторонь урочистостей і в Новій Каховці, де свободівці разом із депутатом міської ради та патріотичними містянами взяли участь у вшануванні Тараса. Після промов очільника Новокаховської "Свободи" Бориса Василенка та громадського діяча Анатолія Лисака присутні читали Шевченкові вірші.

На завершення урочистих заходів до монумента Кобзаря поклали квіти.

Прес-служба Херсонської обласної організації ВО "Свобода"