ВО "Свобода"

ENG

5 березня
Херсонський "Сокіл" провів захід з вшанування пам'яти Романа Шухевича
Херсонський "Сокіл" провів захід з вшанування пам'яти Романа Шухевича

5 березня 2018 року в бібліотеці ім. Олеся Гончара херсонський осередок ВГО "Сокіл", організував захід, присвячений роковинам смерти Романа Шухевича. До тематичної лекції долучилися представники Херсонської організації ВО "Свобода" на чолі з головою обласної організації Олегом Гаврилком та члени обласного осередку "Правого Сектора".

Захід почався з хвилини мовчання на честь Героя України та вступного слова голови ВГО "Сокіл" Євгена Кравченка.

Основною частиною став виступ ветерана українського національно-визвольного руху Романа Лушпинського. Він розповів про перепоховання тіла Чупринки, цікавих та невідомих фактів з життя Шухевича. Охочі ознайомились з фотокартками та літературою легендарної постаті Романа Шухевича.

"Дискусії навколо постаті Тараса Чупринки тривають й досі. Більше того, існувала легенда про те, що тіло Шухевича відправили в Москву, аби його показали Сталіну. Той наказав тіло спалити, а попіл розсіяти над Збручем. Навіть будучи мертвим, вірний син України був для "совка" небезпечним.

Роман Шухевич житиме вічно у пам'яті українських націоналістів, а його дух і досі наводить переляк в українофобів та ворогів української нації", ‒ заявив Херсонського осередку ВГО "Сокіл" Євген Кравченко.

Прес-служба Херсонської обласної організації ВО "Свобода"