ВО "Свобода"

ENG

29 січня
У Херсоні націоналісти провели смолоскипний марш на честь героїв Крут
У Херсоні націоналісти провели смолоскипний марш на честь героїв Крут

29 січня 2018 року у Херсоні представники "Cвободи", ВГО "Cокіл", "Прaвого сектора", "Нaціонaльного корпуcу" та инших націоналістичних організацій провели центром міста смолоскипний марш, ушанувавши пам'ять героїв Крут, які 100 років тому полягли у боротьбі за волю й незалежність України.

"Сьогодні рівно 100 років минає з дня відчайдушного подвигу молодих гімназистів-крутянців. Ми всі повинні пам'ятати і вшановувати одну з героїчних сторінок нашої історії ‒ битву під Крутами", ‒ зазначив депутат Херсонської міськради свободівець Віталій Урбанський.

Марш почався на площі Свободи і завершився на вулиці Віктора Гошкевича біля Херсонського гідрометеорологічного технікуму, на якому встановлено меморіяльну табличку Олександру Райхерту, який загинув у листопаді 2014 року поблизу донецького аеропорту.

"Історія повторюється ‒ ми воюємо з російським окупантом, бо як кістка поперек горла стоїть кремлівським вождям українська держава. Як і 100 років тому, тисячі молодих ідейних хлопців йдуть захищати Батьківщину не за посади чи статки, а за ідею могутньої соборної України. І ми маємо пишатися, що живемо в час становлення справді української держави та української нації", ‒ наголосив керівник херсонського обласного осередку ВГО "Сокіл" Євген Кравченко.

Захід завершився Молитвою українського націоналіста та виконанням українського державного славня.

Прес-служба Херсонської обласної організації ВО "Свобода"