ВО "Свобода"

ENG

30 вересня 2017
Депутат-свободівець Олександр Ложичев отримав відзнаку ЗСУ за плідну співпрацю у питанні зміцнення обороноздатности держави
Депутат-свободівець Олександр Ложичев отримав відзнаку ЗСУ за плідну співпрацю у питанні зміцнення обороноздатности держави

30 вересня 2017 року депутата Херсонської міської ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олександра Ложичева нагородили почесною грамотою Херсонського об'єднаного міського військового комісаріяту за плідну співпрацю у питанні зміцнення обороноздатности держави, надання всебічної допомоги в проведенні зборів зі стрілецьким батальйоном територіяльної оборони.

Вручення подяки відбулося під час навчання територіяльної оборони, організованим військовим комісаріятом, участь в яких взяли й свободівці.

"Сьогодні ми живемо в тяжкі часи, коли країна перебуває в стані неоголошеної війни з Російською Федерацією, тому обов'язком кожного, хто перебуває не на передовій, є допомогти Збройним Силам України. Від себе хочу подякувати військовому комісаріяту, що постійно проводять навчання територіяльної оборони, тим самим зміцнює обороноздатність держави та регіону", ‒ наголосив депутат-свободівець Олександр Ложичев.

Прес-служба Херсонської обласної організації ВО "Свобода"