ВО "Свобода"

ENG

12 липня 2017
Влада вчергове зірвала сесію Херсонської міськради
Влада вчергове зірвала сесію Херсонської міськради

У депутатському корпусі Херсонської міської ради замість господарників сидять політикани та популісти. Про це заявив депутат Херсонської міської ради від ВО "Свобода" Віталій Урбанський після не затвердження порядку денного позачергової сесії міської ради 12 липня 2017 року.

На засіданні, що не відбулося, мали розглянути б'юджетні питання, зокрема спрямування коштів на підтримку та розвиток комунального господарства в частині погашення заборгованости по заробітній платі "Херсонводоканалу", компенсації МКП "Херсонелектротранс" за перевезення пільгової категорії мешканців, а також надання коштів на розрахунок за електроенергію комунальному підприємству "Херсонміськсвітло".

"Починаючи з липня КП "Херсонміськсвітло" не має коштів, аби розрахуватись за електроенергію перед обленерго. Ця сесія мала бути визначальною для цього підприємства. Враховуючи терміни здійснення оплати за електроенергію, місто стало перед загрозою того, що Херсонобленерго почне вимикати мережі зовнішнього освітлення, а також світлофори в нашому місті. Це, своєю чергою, може призвести до транспортного колапсу! ‒ зазначив свободівець Віталій Урбанський. ‒ Замість того щоб показати господарську позицію у вирішенні проблем міста, депутати від фракцій "БПП", "УКРОП", та "Батьківщини" займаються відвертим політиканством та популізмом. Для них чим гірше в місті, тим комфортніше займатися політикою".

Прес-служба Херсонської обласної організації ВО "Свобода"