ВО "Свобода"

ENG

3 червня 2017
Херсонська обласна "Свобода" провела відкриту конференцію за участи Олега Тягнибока
Херсонська обласна "Свобода" провела відкриту конференцію за участи Олега Тягнибока

3 червня 2017 року в Херсоні відбулася публічна звітно-виборча конференція обласної організації ВО Свобода". Участь у зібранні взяв Голова об'єднання Олег Тягнибок.

Депутати-свободівці відповіли на питання херсонців, які були присутні на заході, та відзвітували про роботу. Окрім того, націоналісти розповіли про діяльність в області "Свободи" та при партійних організацій, зокрема ВОУ "Яворина". Присутні заслухали звіт за два роки від голови обласної організації Олега Гаврилка. Своєю чергою, Олег Тягнибок проаналізував роботу партії на Херсонщині.

Під час конференції
Під час конференції

Під час конференції відбулося голосування за голову Херсонської обласної організації ВО "Свобода" на наступні два роки. Ним повторно було обрано Олега Гаврилка. Також учасники конференції визначили новий склад комітету організації.

Олег Гаврилко й Олег Тягнибок
Олег Гаврилко й Олег Тягнибок

"Попереду складна робота, коли доведеться ще й боротися проти тої брехні, яку про нас розповсюджує влада, що діє за правилом: "розділяй і володарюй". У нас немає мільйонів, але найголовніший наш ресурс ‒ це люди, українці, яким не байдужа доля себе та своїх дітей", - прокоментував очільник Херсонської "Свободи".

Запрошені гості та містяни поспілкувалися з Головою партії Олегом Тягнибоком. Була акцентована увага на антинародній діяльності нинішньої влади, на зростанні тарифів та болючій темі продажу сільськогосподарської землі. Також порушувалися питання, які стали наболілими для херсонців, зокрема щодо придбання тролейбусів та підвищення цін на проїзд у маршрутках Херсона.

Прес-служба Херсонської обласної організації ВО "Свобода"