ВО "Свобода"

ENG

6 квітня 2017
Херсонська міська рада вимагає скасувати грабіжницьку абонплату за газ
Херсонська міська рада вимагає скасувати грабіжницьку абонплату за газ

6 квітня 2017 року з ініціятиви фракції ВО "Свобода" у Херсонській міській раді було проголосоване звернення від депутатського корпусу до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, а також НКРЕКП щодо скасування абонентської плати за підключення до системи газопостачання для населення. Текст звернення озвучив депутат-свободівець Віталій Урбанський. За відповідне рішення проголосували більшість депутатів міської ради.

Своїм зверненням свободівець підсумував вимоги депутатів міської ради.

"Херсонська міська рада переконана, що кишенькова провладна Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, повністю вичерпала себе і має бути розігнана, а її члени притягнуті до відповідальності. Вона стала органом, який діє в інтересах монополістів і перебуває на їхньому утриманні. Доказ тому ‒ останнє рішення ввести абонплату за газ. Воно приведе до того, що лише у 2017 році від абонентської плати облгази, які перебувають у власності олігархату, отримають додатково близько 15 мільярдів гривень. А українці збідніють на ще 15 мільярдів гривень.

У зв'язку з вищевикладеним ми, депутати Херсонської міської ради, вимагаємо від Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та НКРЕКП вжити негайних заходів для:

- скасування рішень, якими введено щомісячну абонентську плату за підключення до системи газопостачання;

- розігнати НКРЕКП;

- притягнути до відповідальності членів НКРЕКП.

Цим зверненням ми доносимо до уряду, Верховної Ради та Президента настрої херсонців щодо їхніх грабіжницьких ініціатив, які впроваджуються через підконтрольну владі НКРЕКП", ‒ зазначив у зверненні Віталій Урбанський.

Прес-служба Херсонської обласної організації ВО "Свобода"