ВО "Свобода"

ENG

22 грудня 2016
На звернення Олега Осуховського прокуратура відкрила кримінальні провадження щодо порушень на суднобудівних заводах
На звернення Олега Осуховського прокуратура відкрила кримінальні провадження щодо порушень на суднобудівних заводах

Органи прокуратури розпочали кримінальні провадження щодо незаконного демонтажу та вивезення обладнання Херсонського та Миколаївського суднобудівних заводів. Про це йдеться у відповіді Генеральної прокуратури України на звернення народного депутата України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олега Осуховського.

У депутатському зверненні, яке раніше скерував народний депутат до ГПУ, йдеться, що він отримав інформацію про незаконний демонтаж виробничих комплексів Миколаївського та Херсонського суднобудівельних заводів і вивезення обладнання за кордон.

"Припинення діяльности вказаних заводів призведе до повної втрати країною суднобудівельної галузі. Тому прошу негайно здійснити перевірку факту демонтажу та вивезення виробничого комплексу та обладнання, у разі підтвердження фактів вжити заходів щодо припинення цих дій", - зазначив народний депутат.

В ГПУ повідомили, що досудове розслідування перебуває на контролі керівництва Генеральної прокуратури України, а звернення Олега Осуховського долучене до матеріалів справи.

Прес-служба ВО "Свобода"