ВО "Свобода"

ENG

15 грудня 2016
Херсонські депутати-свободівці прозвітували за рік своєї діяльности
Херсонські депутати-свободівці прозвітували за рік своєї діяльности

Олександра Ложичева. На заході було проаналізовано роботу депутата за рік діяльности у Херсонській міській раді. На звіт завітали мешканці округу та голови ОСББ, щоб подякувати депутату за роботу. Також перед присутніми виступив депутат Дніпровського району від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Шумейко Володимир.

"За один рік вдалося чимало досягнути у питанні благоустрою міста. На вулицях Дніпровського району налагоджено освітлення, відновлено дорожнє покриття. Проводиться активна допомога для загальноосвітньої школи №53. Власними зусиллями вдалось домогтись спрямування коштів з б'юджету міста на ремонт школи, зокрема на капітальний ремонт спортивного залу, відновлення асфальту на території закладу, покращено опалювальну систему.

На цьому робота не закінчується, у найближчих планах провести капітальні внутрішньо-будівні ремонти у Дніпровському районі, відремонтувати дахи будівель, а також вирішити питання опалення дитячих садочків району", - наголосив під час свого звіту Олександр Ложичев.

Прес-служба Херсонської обласної організації ВО "Свобода"