ВО "Свобода"

ENG

10 грудня 2016
У Херсоні відбулась відкрита партконференція з нагоди 25-річчя "Свободи"
У Херсоні відбулась відкрита партконференція з нагоди 25-річчя "Свободи"

10 грудня 2016 року в приміщення Будинку художньої творчости відбулась відкрита партійна конференція Херсонської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода", присвячена 25-й річниці з дня створення партії. В конференції взяли участь члени й прихильники націоналістичного об'єднання. Також на святковий захід завітав народний депутат України Андрій Іллєнко.

Голова Херсонської обласної організації ВО "Свобода" Олег Гаврилко нагадав присутнім історію створення осередків об'єднання на Херсонщині. Також було продемонстровано фільм про історію та діяльність "Свободи" за 25 років існування партії.

"Свобода" - моя сім'я. Це перша і, впевнений, єдина партія в моєму житті, тому що вона повністю відповідає світогляду моєму і моїх побратимів-партійців. Нам 25 років, і за весь цей час партія жодного разу не зрадила сама собі або своєму виборцю. Дуже сподіваюся, що приходить час відповідальних політиків. У ці важкі для країни часи херсонські свободівці є форпостом всього українського, адже Херсонщина це стратегічна область перед тимчасово окупованим Кримом", - наголосив Олег Гаврилко.

"Незважаючи на всі потуги наших ворогів, які мріяли, що "Свобода" зникне з політичної карти України, ми були, є і будемо. Наша сила в тому, що за ці роки ми жодного разу не відступилися від своїх ідей та програми задля загравання з потенційним електоратом, ми поширювали наші ідеї по всій країни. І от уже сьогодні ми бачимо, що це не тільки зробило нас сильнішими та згуртованішими, а й почало давати результати. Якщо ще декілька років тому нам закидали, що ми "галицька партія", то зараз ми бачимо, що депутати-свободівці представленні майже по всіх регіонах країни, зокрема й на Херсонщині, яка є стратегічно важливою областю в нинішній війні проти російських окупантів.

"Свобода" була форпостом соціяльної та національної боротьби в країні з першого дня створення партії і залишається до сьогоднішнього дня. Ніхто зараз не може чітко сказати, що би сталося, якби не було націоналістів у Верховній Раді під час правління режиму Януковича, можливо, він ще й досі керував країною. Свободівці зі всієї країни були в авангарді подій під час Революції гідности, поклавши своє здоров'я та життя, а потім вирушили на московсько-українську війну. Нині ми можемо чітко сказати: є "Свобода" - буде Україна!" - наголосив під час вітального виступу Андрій Іллєнко.

Прес-служба Херсонської обласної організації ВО "Свобода"