ВО "Свобода"

ENG

13 липня 2016
Олег Тягнибок закликав підтримати на виборах у Херсоні представника національної альтернативи - Олега Гаврилка
Олег Тягнибок закликав підтримати на виборах у Херсоні представника національної альтернативи - Олега Гаврилка

13 липня 2016 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок відвідав Херсон, де представив місцевій громаді кандидата у народні депутати України на проміжних виборах у 183-му окрузі від націоналістичного об'єднання Олега Гаврилка. Очільник "Свободи" закликав громаду підтримати на виборах цього кандидата як представника національної альтернативи і не дати жодного шансу ставленикам влади.

Лідер націоналістів підкреслив, що вибори до Верховної Ради у семи округах призначено на 17 липня свідомо - аби в літній сезон, коли громада політично неактивна, протягти у парламент своїх ставлеників: "Вибори у частині округів можна було провести ще навесні, але їх призначили саме на літній сезон - це свідомий крок влади, бо в цей час люди політично неактивні, студентів на місцях немає, тож буде якнайнижча явка. І це дає можливість для фальсифікацій. Загалом сім депутатів у Верховній Раді мало що вирішують, парламент як був недієздатним - таким і залишиться, а парламентська більшість і далі не розв'язуватиме проблеми громадян.

Влада, відстоюючи інтереси олігархів, зацікавлена зберегти свої повноваження якнайдовше, тому ці вибори або дозволять їй далі грабувати народ, або зупинять її. Тому в жодному разі не можна голосувати за представників влади, аби не дати їм індульгенції на подальший визиск громади. Після 17 липня не має бути жодного округу, де переможе провладний кандидат, бо це дасть їм можливість заявити, що люди підтримують їхній курс. Саме тому "Свобода" висунула у Херсоні нашого голову обласної організації Олега Гаврилка: достойного чоловіка, дисциплінованого націоналіста - таких людей не вистачає зараз у парламенті. Якщо херсонці матимуть депутатом Олега Гаврилка - вам не буде за нього ніколи соромно, він голосуватиме так, як цього потребує нація, а не олігархи. Тому люди мають зібратися і підтримати національну альтернативу - представника "Свободи".

Олег Гаврилко, спілкуючись із громадою, зазначив, що має честь представляти "Свободу": "Це єдина політсила у моєму житті, ми разом йдемо в бій і готові відбудовувати Україну. У своїй роботі я передусім керуватимуся "Програмою захисту українців". Уже зараз кожен розуміє, що влада дурить людей, і подачки перед виборами - це черговий обман. Тому не треба вірити у солодкі обіцянки, купуватися на кілька поставлених кандидатом ліхтарів чи дитячий майданчик, бо згодом він витрачені кошти "відбиватиме". Має бути державницька позиція, люди мають бути певні, що їхній представник у парламенті відстоюватиме інтереси громади, а не грошових мішків. До виборів треба підходити свідомо, аналізувати програми кандидатів і вивчати їхній політичний шлях. Маємо нарешті навчитися відрізняти зерно від полови!".

Прес-служба ВО "Свобода"