ВО "Свобода"

ENG

13 жовтня 2014
Олег Панькевич: Необхідно провести навчання з військової підготовки для населення на Херсонщині
Олег Панькевич: Необхідно провести навчання з військової підготовки для населення на Херсонщині

Свободівці Херсонщини виступили з ініціативою організації навчань громадян основ військової підготовки та цивільної оборони на території області, яка межує з тимчасово окупованою територією Криму. Народний депутат України, уповноважений фракції ВО "Свобода" на Херсонщині Олег Панькевич звернувся з такою пропозицією до голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Путілова.

Як зазначає Олег Панькевич у своєму депутатському зверненні, 5 жовтня 2014 року відбулися відкриті збори Херсонської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода", присвячені 10-ій річниці "Програми захисту українців". У виступах учасників зборів йшлося про заходи щодо зміцнення обороноздатності держави, зокрема про необхідність організації системи навчань громадян основам військової підготовки та цивільної оборони. Відповідна пропозиція була відображена й у тексті резолюції учасників зборів до центральних та місцевих органів державної влади.

"Зважаючи на те, що поблизу адміністративного кордону Херсонської області з тимчасово окупованою територією Криму відбувається систематичне перегрупування військ агресора та збільшення їх концентрації, прошу вас розглянути можливість організації системи навчань громадян основам військової підготовки та цивільної оборони, зокрема, використати позитивний досвід проведення таких навчань в інших регіонах України", - йдеться у зверненні народного депутата.

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"