ВО "Свобода"

ENG

16 лютого 2014
Олег Панькевич: Силові органи в Україні не займаються злочинцями ‒ вони полюють на опозиціонерів
Олег Панькевич: Силові органи в Україні не займаються злочинцями ‒ вони полюють на опозиціонерів

Заступник Голови ВО "Свобода", народний депутат України Олег Панькевич, виступаючи 16 лютого 2014 року на вічі в Херсоні, повідомив, що за кожним його кроком на Херсонщині стежать. Він вважає, що цим займаються спецслужби, які мали би дбати про безпеку в державі, а не пильнувати опозиційних нардепів.

"Учора я з побратимами в одному з райцентрів Херсонщини відвідав одного нашого симпатика. Минуло кілька хвилин, і до нього зателефонував голова райдержадміністрації та почав залякувати: мовляв, у тебе в хаті мітинг, якщо не припиниш, сина вижену з роботи. Після цього ще телефонував працівник міліції, цікавився, що відбувається. Невже всі ці люди не мають важливішої роботи, ніж стежити за опозицією? Таке враження, що вся діяльність спецслужб, силових структур, керівництва державних адміністрацій спрямована на боротьбу з опозиціонерами", ‒ зазначив Олег Панькевич.

Звертаючись до херсонської громади, Олег Панькевич передав вітання від лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока.

"Сьогодні на вічі в Києві Олег Тягнибок розгорнув прапор Литви, братньої держави, яка 16 лютого святкує День відновлення державности. Литва від самого початку підтримала український національний спротив, бо сама пережила протистояння з окупаційним режимом. Литовці знають, що таке репресії та переслідування. Їхній уряд запросив до себе на лікування активістів Майдану, які постраждали від рук спецпризначенців. Ми вдячні нашим побратимам-литовцям і пишаємося тим, що вони, здобувши незалежність, змогли стати розвинутою цивілізованою державою, яку вже давно прийняли до Евросоюзу. Знаєте, чому їм це вдалося? Зокрема тому, що вони розпочали побудову нового суспільства з люстрації, вони прибрали від влади тих, хто працював на режим, а також позбулися злочинної ідеології. Вони не залишили на постаментах пам'ятників Лєніну, як це є в Херсоні та місцевих райцентрах, вони прибрали зі своїх вулиць цих божків", ‒ наголосив народний депутат.

Олег Панькевич подякував херсонському Майдану і його активістам, що вони тримаються, що люди не розходяться і прагнуть перемоги. "Наш рішучий, активний протест триває. Найперше завдання на цьому етапі ‒ домогтися звільнення заручників, зняти з них звинувачення. Не маємо права залишити владі жодного полоненого. Ми домагатимемося зміни влади, і створення в Україні справжнього народовладдя", ‒ зазначив свободівець.

Нагадаємо, 27 листопада 2013 року в Херсоні невідомі особи підпалили автомобіль голови обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода", помічника-консультанта народного депутата України Олега Панькевича Олега Гаврилка. Інцидент стався саме під час перебування Олега Панькевича на Херсонщині. Напередодні прийому громадян, який планувався на 28 листопада 2013 року Олег Панькевич у селищі Білозерка на Херсонщині, невідомі позаклеювали оголошення про час і місце зустрічі з народним депутатом фальшивими листівками. Захід у Білозерці було зірвано. Того ж дня Олег Панькевич мав проводити прийом громадян у Каховській міській бібліотеці. На початку зустрічі надійшло повідомлення про те, що в приміщенні розлито ртуть. Це завадило проведенню заходу.

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"