ВО "Свобода"

ENG

18 грудня 2012
Євген Матковський: "Люди очікують від "Свободи" активних дій"
Євген Матковський: "Люди очікують від "Свободи" активних дій"

Євген Матковський народився 3 травня 1990 року. 2007 року закінчив відділення легкої атлетики Херсонського вищого училища фізичної культури. З 2010 року ‒ член Всеукраїнського об'єднання "Свобода", очолював молодіжну припартійну організацію "Студентська Свобода". 2 грудня 2012 року став очільником Херсонської міської організації ВО "Свобода".

- Після перемоги "Свободи" та проходження її в парламент багато хто зацікавився цією політичною силою. Чи виходили на вас впливові люди з так званого "херсонського бомонду". Пропонували допомогу (фінансову) підтримку?

- Так, після того, як "Свобода" потрапила в парламент, інтерес до свободівців у Херсоні зріс у декілька разів, але це загалом прості люди, не бізнесмени, максимум ‒ приватні підприємці (середній клас), яких дуже й дуже тяжко віднести до багатих та впливових людей у Херсоні.

- Які плани в Херсонської "Свободи" на найближчий час?

- Сьогодні херсонці, які віддали свій голос за ВО "Свобода", очікують від нас активних дій у парламенті, так само вони очікують активних дій і від місцевих організацій на Херсонщині. Нині до нас приходять люди зі своїми проблемами, які не вирішуються вже роками, і ми реагуємо на них, а також нам в цьому допомагають наші партнери по опозиції, підіймаючи ці проблеми на сесіях міської ради, де ми поки що не представленні. Як раніше, так і в майбутньому, ми будемо намагатися ще активніше брати участь у житті херсонської громади щодо всіх соціальних та національних питань та проблем, і в цьому нам будуть допомагати наші народні депутати.

- Незабаром місцеві вибори. Які у Вас плани, які сподівання?

- Щодо майбутніх місцевих виборів, то наші плани та сподівання найамбітніші ‒ це вперше в історії незалежної України отримати фракцію націоналістів у місцевій раді на півдні країни, тим самим зруйнувавши всі міфи та страшилки про нас. Ейфорія від результатів виборів до ВР вже давно минула, і ми продовжуємо найактивніше працювати з виборцями, доносячи наші ідеї херсонцям. Планкою для місцевих виборів, яку ми поставили перед нашою організацією, це мінімум 10% за списком та перемога в декількох мажоритарних округах по місту.

- Хто з народних депутатів-свободівців закріплений за Херсонщиною?

- Згідно з рішенням Політвиконкому ВО "Свобода" за Херсонщиною було закріплено народного депутата України Олега Панькевича, який є заступником Голови ВО "Свобода" з питань національної пам'яті, а також координує роботу з депутатами місцевих рад.

Спілкувався Тарас Бузак